У нас на свята смачна калита!

Свято Андрія 13 грудня у групі «Веселі розумники» минуло із веселими жартами, піснями і танцями. Вихователь-методист Тетяна Дячук та її дітки зуміли перетворити народне свято у веселу гру і подарувати усім присутнім незабутню атмосферу радості та втіхи.

Скільки було гордості у маленьких господиньок,  які у присутності батьків самі ліпили вареники! А як завзято показували свою вправність хлоп`ята, викликаючи захоплення у мам і татусів!

Звичайно, не зважаючи на жартівливу атмосферу свята, хвилювалися малюки всерйоз. Проте ніхто того дня не помилився, а щедрі оплески та усмішки найдорожчих глядачів стали найкращою нагородою за дитячу старанність.

Також слід зазначити, що кожен із малюків був у чудовому українському народному костюмі, заздалегідь приготованому люблячими рідними. Тому на цьому яскравому і барвистому святі очі діток просто сяяли.

Наприкінці святкування малеча та батьки покуштували калиту.

Після виступів завідувачка ДНЗ №1 Ганна Семенюк подякувала батькам за увагу і підтримку та побажала усім терпіння, невичерпної енергії та ентузіазму.  Також Ганна Павлівна нагадала, що селищна рада з нагоди новорічних  свят організовує конкурс ялинкових прикрас, виготовлених дитячими руками.

Оскільки дітки групи «Веселі розумники» люблять не лише виступати, а й займатися ручною працею, завідувачка висловила переконання, що гарних прикрас не бракуватиме і ДНЗ №1 надасть гідні конкурсні роботи.