Писанка - одвічний символ України

У Літинському дошкільному навчальному закладі №1 з 14 квітня по 18 квітня поточного року тривав конкурс на кращу Великодню писанку, зроблену руками батьків та дітей ДНЗ.

Композиції з писанками, які діти разом з батьками та педагогами гарно оздобили бісером, папером, нитками, стрічками тощо, тепер дарують радість усім вихованцям дошкільного навчального закладу. Відзначити якусь із писанок просто неможливо, адже всі вони напрочуд вдалі, виконані з великою старанністю та любов’ю.

Колектив Літинського ДНЗ №1 сердечно вітає літинчан з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день.

Дякуємо всім діткам та їхнім батькам за участь у виставці!