Переможці конкурсу кращої новорічної іграшки

У Літинському дошкільному навчальному закладі №1 "Веселка" напередодні новорічних свят з 25 грудня по 14 січня 2015 року було проведено конкурс на кращу новорічну іграшку виготовлену дітьми та батьками. Всі, хто завітав до дошкільного закладу були вражені творчістю, фантазією, різноманіттям матеріалів, з яких були виготовлені прикраси на новорічну ялинку.

Найкращими учасниками конкурсу стало 14 переможців. Це Панковецький Владік, Остапчук Гліб, Артемчук Настя, Волинець Софія, Коваленко Володя, Мастеров Даня, Гілевич Настя, Горобець Анна, Кравець Святослав, Тягун Андрій, Салюк Настя, Усатюк Настя, Середа Софія.

Переможців конкурсу було відзначено призами, які придбало ТОВ ВП "МАРІО" (директор Бровко М.М.). Це підприємство уже неодноразово надає спонсорську допомогу дошкільному закладу, піклується про наймолодших літинчан.

Адміністрація Літинського ДНЗ №1, батьки та діти щиро вдячні за подарунки.

Завідувач ДНЗ №1

Г.П.Семенюк