Тиждень безпеки життєдіяльності

У Літинському дошкільному навчальному закладі №1 "Веселка" з 25.04. по 25. 04. 2016 року проводився «Тиждень безпеки життєдіяльності». Вихователі кожної вікової групи розробили план проведення заходів на весь календарний тиждень. В планах передбачені різноманітні форми та методи роботи з вихованцями. Були надані методичні рекомендації щодо проведення заходів та дотримання тематики « Тижня безпеки».
Вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме: заняття, бесіди, розгляд ілюстрацій, спостереження за транспортом з території закладу, знайомство з світлофором, перегляд мультфільмів, дидактичні та рухливі ігри, розваги.
У день « Дитина і вулиця» Серветник Р.С. лейтенант інспектор Літинського відділення поліції провів бесіду з дітьми щодо правил вуличного руху . Також розповів дошкільнятам про небезпеку гри з м’ячем на дворі .
З 7 державної пожежної частини рятувальної частини були запрошені 29 квітня Сторожук О. І. Лейтенант служби цивільного захисту Курочка П. С. прапорщик служби цивільного захисту та Пивовар Ю. М. старшина служби цивільного захисту, для проведення роботи щодо пропаганди пожежної безпеки серед дітей та співробітників ДНЗ. Було проведене практичне заняття, щодо користування вогнегасником. Але найбільше сподобалося дітям, коли служба порятунку проводили показ, як гасити вогнище водою, діти із великим захватом розглядали пожежну рятувальну машину, а представники служби порятунку розповідали діткам про небезпеку, яку може привести недбале поводження з вогнем.
Такі заходи, як проведення « Тижня безпеки» в яких приймають участь діти, педагогічний колектив Літинського ДНЗ №1 та представники МНС і поліції приносить велику користь для наших дітей. Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчати дітей особистої безпеки навчати розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Вихователь-методист

Літинського ДНЗ№1