Семінар- практикум для вихователів на тему з економічного виховання : «Формування у старших дошкільнят уявлень про гроші».

25 листопада 2016 року в Літинському дошкільному навчальному закладі №1 був проведений семінар-практикум педагогічних працівників з економічного виховання на тему: « Формування у старших дошкільників уявлень про гроші».

Згідно плану були розглянуті слідуючі питання:

1. До проблеми формування уявлень про гроші  у старших дошкільників  ( Зав. ДНЗ І. П. Семенюк).
2. Комп’ютерна презентація « Історія виникнення грошей» ( вихователь-методист І. П. Корягіна).
3. Перегляд і обговорення сюжетно-рольової гри  « Супермаркет» ( вихователі  старшої групи  Котовська С. В. Чернова Н. О.).
4. Анкета для батьків для виявлення ставлення до грошей у родині (вихователі ІІ молодшої групи  Слободянюк Р. І. Побережник Л. П.)
5. Підведення підсумків семінару-практикуму ( Зав. ДНЗ І. П. Семенюк)

Під час проведення сюжетно-рольової  гри « Супермаркет» вихователі  Котовська С. В. Чернова Н. О. провели відповідну підготовчу роботу . Для проведення гри вихователі підготували дітей для виконання таких ролей як директор, продавець-консультант, касир, покупці, пакувальник.  Підготували відповідне обладнання для її проведення. Велику допомогу у цьому надали батьки старшої групи. Під час гри діти із задоволенням виконували свої ролі, показували вміння та знання як працювати і як слід себе вести в магазині користуватися грішми, робити правильний вибір продуктів для покупки.  Переглянути сюжетно-рольову гру ви можете на фотографіях.