Тиждень національного патріотичного виховання дитини 2017

З 9 по 13 жовтня в ДНЗ відбувся тиждень національно-патріотичного виховання дитини.

Згідно плану були проведені заняття, бесіди, розгляд ілюстрацій, перегляд мультфільмів, дидактичні та рухливі ігри, розваги, виставки родинних світлин "Я відпочиваю у рідній Україні" та виставка поробок "Осінній вернісаж", майстер-клас для дітей з технікивишивання бісером (старша група), виготовлення альбому "Польові рослини України", виготовлення колажу "Хай завжди буде мир" (долоньки - побажання).

Треба зазначити , що у виставці поробок разом з дітьми приймали участь батьки усіхвікових груп. Найбільш виготовили: старша група "Фантазери-мрійники", середня група Б "Чомусики", середня А "Малята".

Такі заходи допомагають підняти світ народних звичаїв та обрядів нашого народу, виховання патріотичних почуттів до своєї Батьківщини.