Напередодні Великодня Літинська селищна рада придбала для ЗДО 1 Веселка 20 саджанців Форзиції для благо устрою території садка. У ЗДО є екологічна стежила, тому педколектив вирішив поповнити ще однією зупинкою "Форзиція ". З великою радістю та захопленням вихователі та діти висадили саджанці, які будуть буяти навесні кожного року. Від польських  друзів селищний голова Бичок Анатолій Іванович для методичного кабінету передав у користування подарунок планшет. У планах селищного голови на найближчий час установлення на території ЗДО спортивно ігрового комплексу, що дасть нашим дітям краще проводити дозвілля.