Історія Літинського ДНЗ

Літинський дошкільний навчальний заклад №1  «Веселка» побудований будівельниками Вінницького радіотехнічного заводу. Люб’язно прийняв перших своїх дошкільнят 7 вересня 1989 року.

ДНЗ «Веселка» - загально розвивального типу з 10.5 годинним перебуванням дітей.

У 4 групах  (1-раннього віку, 3-дошкільного віку) знайшли своїх друзів і світ захоплень 145 малюків.

У закладі працюють 11 педагогів, з них:

мають вищу освіту      - 1

мають середню спеціальну освіту     - 10

За результатами атестації:

-         Вища кваліфікаційна категорія         - 1

-         Педагогічне звання «Вихователь-методист»      - 4

-         Нагороджені грудним знаком «Відмінник освіти України»        - 1

Кожному педагогу притаманні любов до дітей, до своєї професії, захопленість справою, винахідливість, відповідальність, сумлінність, творчість у педагогічному процесі.

Сучасність, актуальність, орієнтація на особистість дитини, творчий потенціал, реальні можливості колективу – це критерії, які враховуються під час планування, підготовки, проведення різноманітних форм методичної роботи.

У вересні 2014 року ДНЗ «Веселка» святкуватиме свій 25-річний ювілей. Для кількох сотень випускників – це історія. А для теперішніх вихованців – це сьогодення. Вся атмосфера, яка створена дорослими для малюків, наповнена повагою до кожної  дитини. А діяльність спрямована на забезпечення адекватності навчально-виховного процесу і його результатам вимогам суспільства.