Новорічна іграшка своїми руками 2019

      З 26 по 29 грудня 2018 року у Літинському закладі дошкільної освіти №1 була організована виставка  "Новорічна іграшка своїми руками". Батьки разом зі своїми дітьми усіх вікових груп проявили фантазію у виготовлені новорічних іграшок із різноманітного матеріалу.

      27 та 28 грудня були проведені новорічні ранки у ІІ молодшій, середній та старших групах. Спільними зусилями музкерівника Носової Т.В. та вихователів усіх вікових груп ранки відбулися у гарній атмосфері

День вишиванки

17 травня в Літинському ЗДО 1 "Веселка" діти і весь колектив відсвяткували День вишиванки з запальними піснями та віршами про Україну

"Тиждень безпеки дитини"

Щорічно у квітні місяці педагогічний колектив Літинського закладу дошкільної освіти №1 "Веселка" організовує "Тиждень безпеки дитини" . Нестало винятком і цього року. З 16 по 20 квітня в закладі проводились такі дні як:

Здоров`я дитини.

Безпека дитини вдома.

Безпека дитини у природі.

Безпека дитини на вулиці.

Безпека дитини у соціумі. 

Свято "Великдень" (2018)

10 квітня 2018 року відбулося свято "Великдень" у Літинському ЗДО №1 у старшій групі. Діти розповідали вірші, співали пісень і відчували себе справжніми артистами. Веселого настрою додали конкурсні завдання, ігри. Спільними зусилями муз.керівника Носової Т.В., та вихователя старшої групи Матійчук Н.М. свято відбулося в гарній, веселій атмосфері.

Яндекс.Метрика