Тижня безпеки дитини у Літинському ЗДО 1 з 23.09. по 27.09.19

Згідно розпорядження селищного голови  про організацію та проведення в рамках місячника цивільного захисту Тижня безпеки дитини у Літинському ЗДО 1 з 23.09. по 27.09.19 був проведений     Тиждень безпеки дитини. Головною метою якого є роз'яснення державної політики  , матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання дітей поводженню в екстремальних умовах.

7 вересня 2019 року Літинський ЗДО 1 Веселка відзначив 30 річний ювілей з дня відкриття дошкільного закладу. Про історію та досягнення розповіла директор ЗДО Г П Семенюк.  З привітаннями та щедрими подарунками завітали на свято гості :

Напередодні Великодня Літинська селищна рада придбала для ЗДО 1 Веселка 20 саджанців Форзиції для благо устрою території садка. У ЗДО є екологічна стежила, тому педколектив вирішив поповнити ще однією зупинкою "Форзиція ". З великою радістю та захопленням вихователі та діти висадили саджанці, які будуть буяти навесні кожного року. Від польських  друзів селищний голова Бичок Анатолій Іванович для методичного кабінету передав у користування подарунок планшет. У планах селищного голови на найближчий час установлення на території ЗДО спортивно ігрового комплексу, що дасть нашим дітям краще проводити дозвілля.

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини 2019

З 15 по 19 квітня у Літинському ЗДО 1 проводився Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Вихователі проводили з дітьми такі заходи: заняття, бесіди, перегляд мультфільмів, дидактичні та рухливі ігри,  спостереження за транспортом, знайомство з світлофором, розвага. Старший інспектор з ювенальної провінції Літинського відділення поліції Сьотка Є.В. провів з дітьми бесіду щодо правил дорожнього руху. Для роботи щодо пожежної безпеки дітей, були запрошені : старший лейтенант начальник караула Бузинюк О.В. старший прапорщик командир відділення Поліщук В.В. старший водій Сивак О.М.

Новорічна іграшка своїми руками 2019

З 26 по 29 грудня 2018 року у Літинському закладі дошкільної освіти №1 була організована виставка  "Новорічна іграшка своїми руками". Батьки разом зі своїми дітьми усіх вікових груп проявили фантазію у виготовлені новорічних іграшок із різноманітного матеріалу.

27 та 28 грудня були проведені новорічні ранки у ІІ молодшій, середній та старших групах. Спільними зусилями музкерівника Носової Т.В. та вихователів усіх вікових груп ранки відбулися у гарній атмосфері