Тиждень безпеки

Щорічно в квітні місяці педагогічний колектив дошкільного закладу№1 "Веселка" проводить "Тиждень безпеки дитини". Були розширені теоретичні знання та та практичні вміння  в дітей ціннісне ставлення до власного здоров`я та життя

Колективні перегляди занять. Педагогічна рада

У дошкільному навчальному закладі №1 "Веселка" були проведені колективні перегляди занять у всіх вікових групах. А також 17 лютого 2017 року була проведена педагогічна рада на тему: "Про музичне мистецтво: предмет освіти чи виховання".

Свято "Щедрівочка щедрувала"

13 січня 2017 року у дошкільному навчальному закладі №1 за участі дітей, старшої групи було проведено свято "Щедрівочка щедрувала". Спільними зусилями музкерівника Носової Т.В. та вихователів старшої групи Котовської С.В. і Черпової Н.О. щедра відбулася у гарній веселій атмосфері з піснями, танцями, віршами та жартами, колядками та щедрівками

Виставка "Новорічна іграшка"

У дошкільному навчальному закладі №1 "Веселка" 28-29 грудня 2016 року відбулись святкові Новорічні ранки в усіх вікових групах. Була проведена виставка "Новорічна іграшка" за участю батьків та дітей. На виставці були представлені роботи з різноманітного матеріалу. Треба відзначити, що всі роботи дуже цікаві, красиві та різноманітні.

Семінар- практикум для вихователів на тему з економічного виховання : «Формування у старших дошкільнят уявлень про гроші».

25 листопада 2016 року в Літинському дошкільному навчальному закладі №1 був проведений семінар-практикум педагогічних працівників з економічного виховання на тему: « Формування у старших дошкільників уявлень про гроші».

«Осінній вернісаж» 2016

У дошкільному навчальному  закладі «Веселка» 27-28 жовтня 2016р. відбулися святкові ранки у всіх вікових групах «Щедра Осінь та багата» та проводилась виставка «Осінній вернісаж» за участю батьків та дітей .
  На виставці були представлені роботи з  різноманітного природнього матеріалу: овочів, фруктів, різноманітного листя, жолудів, шишок та іншого. Треба відзначити, що всі роботи дуже цікаві, красиві та різноманітні.