Свято 8 Березня !

Свято Мами

Напередодні 8 Березня любих матусь, бабусь та сестричок вітали вихованці літинського дошкільного навчального закладу “Веселка”.

У ДНЗ №1 святкові ранки відбулися 6 та 7 березня. Дорогих гостей зі святом від імені адміністрації вітала завідувачка ДНЗ №1 Ганна Семенюк. Щоб порадувати своїх найрідніших людей, малюки вивчили вірші, пісні та власноруч виготовили подарунки.

На свято до малюків завітали Весна й Сонечко, а також - Снігова Баба, клоун Тьопа й тітонька Мотря. Дітки із задоволенням грали у гру “Ням-ням”, запропоновану вигадником-клоуном, та наввипередки збирали до корзинок необхідні у господарстві речі. Словом, не сумували ні хвилинки. А маленькі Весняні Квіточки та Сонячні Зайчики бавилися на лісовій галявинці, аж поки їх не зачарувала Снігова Баба, але дітки не розгубилися, а покликали собі на поміч ласкаве Сонечко.

А які кумедні частівки співали малята, яких привела на свято тітка Мотря! Сміх у залі не вщухав ні на хвилину.

За доброту, ласку й турботу дітки дякували не лише матусям,  а й бабусям. А при згадці про смачні бабусині пироги та пундики, дітки заплескали у долоні.

Присвячені найдорожчим у світі людям вірші, пісні і танці подарували море позитиву дітям і дорослим. Фото та відеопідбірки на сайті ДНЗ №1 “Веселка” подарують приємні спогади.