Дячук Тетяна Михайлівна

Літинський садочок ВЕСЕЛКА

Дячук Тетяна Михайлівна Вихователь групи «Веселі розумники», середня спеціальна освіта (Барське педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 26 років. Має педагогічне звання «Вихователь-методист». Поглиблено працює над темою «Мовленнєвий розвиток дошкільнят за авторською методикою Н.Гавриш».

Котовська Світлана Валентинівна

Котовська Світлана Валентинівна Вихователь групи «Малятко», середня спеціальна освіта (Вінницьке педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 17 років. Має педагогічне звання «Вихователь-методист». Поглиблено вивчає методику Т.М.Грабенко, Т.Д.Зінкевич-Євстигнєєва «Чудеса на піску».

Майданська Валентина Петрівна

Майданська Валентина Петрівна Вихователь групи «Капітошка», середня спеціальна освіта (Троіцке педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 25 років. Має педагогічне звання «Вихователь-методист». Працює над темою «Формування громадянської свідомості творчого впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського».

Борковська Людмила Володимирівна

Борковська Людмила Володимирівна Вихователь групи «Капітошка», середня спеціальна освіта (Вінницьке педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 19 років. Має педагогічне звання «Вихователь-методист». Тема самоосвіти «Формування громадянської свідомості творчого впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського».

Слободянюк Раїса Іванівна

Слободянюк Раїса Іванівна Вихователь групи «Чомусики», середня спеціальна освіта (Барське педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 24 роки. Працює над темою «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами ТРВЗ».

Побережник Лариса Павлівна

Побережник Лариса Павлівна Вихователь групи «Чомусики», середня спеціальна освіта (Вінницьке педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 21 рік. Працює над темою «Розвиток творчих здібностей дошкільнят засобами ТРВЗ».

Чернова Наталя Олександрівна

Чернова Наталя Олександрівна Вихователь групи «Малятко», середня спеціальна освіта (Вінницький педагогічний клас). Стаж педагогічної роботи – 23 роки. Поглиблено вивчає методику Т.М.Грабенко, Т.Д.Зінкевич-Євстигнєєва «Чудеса на піску»..

Матійчук Наталя Миколаївна

Матійчук Наталя Миколаївна Вихователь групи «Веселі розумники», середня спеціальна освіта (Вінницьке педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 14 років. Поглиблено працює над темою «Мовленнєвий розвиток дошкільнят за авторською методикою Н.Гавриш».

Носова Тетяна Вільямівна

Носова Тетяна Вільямівна Музичний керівник, середня спеціальна освіта (Бердичівське педагогічне училище). Стаж педагогічної роботи – 20 років. Працює над темою «Елементарного музикування за концепцією Карла Орфа».

Корягіна Ірина Петрівна

Вихователь-методист Корягіна Ірина Петрівна Стаж педагогічної роботи – 12 років, на посаді вихователя-методиста – 2 роки.